Prawo W Biznesie Gdańsk

Specjalność Zarządzanie w biznesie jest klasyczną specjalnością menedżerską przygotowującą do zarządzania przedsiębiorstwami i przedsięwzięciami biznesowymi. Szeroką, międzynarodową perspektywę analizy obecności kobiet w biznesie i na stanowiskach zarządczych spółek przyniósł tegoroczny Globalny Szczyt Kobiet, który miał miejsce w Sao Paulo. W panelu wzięły udział panie, które w biznesie osiągnęły szczyty. Książka „Siła kobiet w biznesie” powstała z myślą polskich kobietach, ich blog o motoryzacji , którą trzeba tylko wyzwolić, aby osiągnąć spełnienie.
Kurs negocjacji mediacji komunikacji i kreowania wizerunku w biznesie prowadzony jest przez trójkę ekspertów-praktyków w swoich dziedzinach Dzięki szkoleniu poznasz techniki właściwej komunikacji, sposoby wpływania na decyzje innych osób, metody kreowania własnego wizerunku, oraz zasady savoir vivre w sytuacjach biznesowych. Aneta Wątor, inicjatorka i gospodarz cyklu Kobieta w Biznesie, pochyli się nad tematem asertywności, która przydaje się kobietom nie tylko w biznesie, ale także w życiu prywatnym.
Szkoli pracowników firm, które chcą poprawić wyniki sprzedaży, wewnętrzną komunikację i podnieść produktywność z jednoczesnym eliminowaniem marnotrastwa.Pomaga przedsiębiorczym Polkom w osiąganiu osobistych i zawodowych celów - stworzyła cieszący się ogromnym powodzeniem projekt „Kobieta w biznesie”, w którym uczestniczyło dotąd ponad 3 000 kobiet i „Program Rozwoju Liderek”, który raz a dobrze rozprawia się z demonami w kobiecym biznesie.
Ksi±¿ka Renaty dostarcza aktualnej i praktycznej wiedzy, umo¿liwiaj±c ka¿dej kobiecie zbudowanie silnej i niepowtarzalnej marki w biznesie. Ci, którzy chcą na nim aktywnie rozwijać swoją ofertę i biznes, zostaną nagrodzeni odznaczeniem „Równy w Biznesie” i poleceni uwadze właścicieli sklepów małoformatowych oraz osobom odpowiedzialnym za ich zaopatrzenie. Dopłaty te mogą sięgać nawet 100 tysięcy euro na jedno miejsce pracy stworzone w tym biznesie.
Autorski program studiów podyplomowych Knowledge Science w Biznesie dostarczy słuchaczom wysoce pożądany na rynku pracy zestaw praktycznych umiejętności i kompetencji w zakresie wsparcia biznesu metodyką Knowledge Science, dużych możliwościach aplikacyjnych, niezależnie od rodzaju i celu prowadzonej działalności czy wielkości przedsiębiorstwa.Istotną jego cechą jest równoległa prezentacja metodyki Information Science, przy wykorzystaniu narzędzi informatycznych wiodącego producenta oprogramowania dla biznesu SAP oraz w oparciu zaawansowane, indywidualne projekty programistyczne w języku Python.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *